Hakkımızda 

Değişen ve gelişen bölgemiz de pek çok projeye imza atan firmamız konut ağırlıklı olmak üzere iş merkezleri, villalar gibi birçok yapının inşası yanında taahhüt ve mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Firmamız Mühendisliğin temelini oluşturan en kalitelisini en ucuza sunma politikasını izleyerek müşterilerimizi maksimum düzeyde memnun etmektir.

Müşterilerimizin teveccühü, hizmet alanındaki kalite farklılığımız firmamızın ününü ve güvenilirliğini bölge sınırları dışına taşımıştır.

Bu güven bizi her gün daha iyisini yapmak için motive etmektedir. Başarımızın sırrı budur. Ve sevgi.... Yaptığımız her işe kattığımız gizli sır.

Tüm çalışanlarımız her işimize sevgisini katıyor. İşine dört elle sarılıyor. A1 ailesi olarak müşterilerimize en iyisini sunmaya özen gösteriyoruz.

Bugünkü başarımız geçmişimizin eseridir. Gelecek için ise sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek değişim ve gelişim içinde olup kalite ve güvenilirliğimizi en üst seviyeye çıkarma azmindeyiz.

Sosyal çevreninde hayatın ta kendisi olduğu sorumluluğunda olarak toplumsal yaşamı dikkate alan bir anlayış içinde yürümekteyiz.

Büyük usta Mimar Sinan eserlerine başlarken bir şehrin geleceğini değiştirecek olmanın heyecanını yaşar, gelecek nesillerin kendi yaptığı eserlerde nasıl rahat nefes alacaklarını, onları neyin mutlu edeceğini düşünür, onların duyacağı huzuru hayal eder, bu hayal ve heyecanla eserlerine başlar, aynı hayal ve heyecanla eserlerini tamamlarmış. Onu ve eserlerini yüzyıllardır yaşatan bu ruhtur. Bizde büyük ustamızdan, onun ruhundan feyiz alarak yolumuza aynı şevkle, aynı heyecanla devam ediyoruz. Yüzyıllar sonra ayakta kalacak eserlerin hayallerini kuruyoruz.

Bir şey olmak için değil,
Bir şey YAPMAK için varız.

Birlikte yürüyoruz. Birlikte Büyüyoruz.

 
Copyright © 2019 A1 Proje Mimarlık Mühendislik İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır